2007

III Sympozjon "Warto zapytać o kulturę", Supraśl, 9-10 listopada 2007 roku

III Sympozjon Warto zapytać o kulturę poświęcony był tematowi CZŁOWIEK - NOWOCZESNOŚĆ - DUCHOWOŚĆ wzięli w nim udział prof. Tadeusz Gadacz, ks. dr Henryk Paprocki, red. Edwin Bendyk oraz Krzysztof Czyżewski.

Jako podsumowanie spotkania ukazała się publikacja będąca efektem trzeciej edycji sympozjonu "Warto zapytać o kulturę" w Supraślu zawierająca teksty m.in Krzysztofa Czyżewskiego, Magdaleny Kopczyńskiej, Bernda Kauffmanna czy Rafała Kasprzaka.

PUBLIKACJA WARTO ZAPYTAĆ O KULTURĘ TOM 2 - wersja elektroniczna

 


Porozmawiają o kulturze w Supraślu W dniach 9-10 listopada w Supraślu odbył się po raz trzeci Sympozjon „Warto zapytać o kulturę”, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego przy współpracy Ośrodka „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach. Hasło tegorocznego Sympozjonu brzmiało „Człowiek – Nowoczesność – Duchowość”.
Porozmawiają o kulturze na sypozjonie Niektórzy zaproszeni, inni sami się zgłosili - naukowcy, studenci, twórcy i animatorzy, łącznie 70 osób. Wszyscy chcą rozmawiać o kulturze. W piątek i w sobotę - w Supraślu sympozjon "Warto zapytać o kulturę"  To już trzeci panel dyskusyjny pod takim właśnie tytułem, organizowany przez Urząd Marszałkowski przy współpracy Ośrodka Pogranicze z Sejn. Na początku uczestniczyli w nim "wybrańcy kultury" - laureaci nagród kulturalnych i stypendyści, potem...
Supraśl, Sympozjon Piątek i sobotę spędziłem w Supraślu, na III Sympozjonie „Warto pytać o kulturę” (organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego przy istotnym współudziael Krzysztofa Czyżewskiego z sejneńskiego „Pogranicza”), którego główne hasło brzmiało „Człowiek-Nowoczesność-Duchowość”. Przypadł mi w udziale przyjemny, choć bardzo trudny obowiązek stanięcia obok prof. Tadeusza Gadacza i ks. Henryka Paprockiego. Prof. Gadacz jest...
16 lutego 2007 - Warto zapytać o kulturę Spotkanie małego zespołu roboczego uczestników programu "Warto zapytać o kulturę" pod przewodnictwem Danuty Kaszyńskiej i Krzysztofa Czyżewskiego w Białostockim Ośrodku Kultury. 
1

Szukaj na stronie

 

 

 

Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

Krajka litewska. Od narodzin do śmierci

 

 

Dzięcięcy Uniwersytet Pogranicza

O projekcie rozmawiają Bożena Szroeder i Małgorzata Sporek-Czyżewska

 

 

Staroobrzędowcy Religia Ciszy

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė


 

 

Spółdzielnia Jazzowa - Jan Młynarski / Piotr Zabrodzki

/ Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI