21-22 września 2013 - Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013

W dniach 21-22 września 2013 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013, na których swoje stoisko zaprezentowały Ośrodek "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" i Fundacja Pogranicze oraz wystąpiła Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego i Marycha River Brass Band.


III MTTiW 2013
 

  

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny 2013, która odbędzie się 21-22 września 2013r.

Z ogromną satysfakcją przekazujemy Państwu informację, iż po raz kolejny organizatorem targów jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Suwalsko - Augustowskie”.

Podobnie jak w poprzednim roku, III Międzynarodowe Targi Turystyczne i Wędkarskie na Pograniczu Expo Sejny 2013 są współfinansowane ze środków Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” w związku z tym będą bezpłatne dla wystawców i gości.

Pragniemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w III Międzynarodowych Targach Turystycznych  i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny 2013.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby tegoroczne targi spełniły Państwa oczekiwania i były jeszcze sympatyczniejsze niż w latach ubiegłych. Czekamy również na Państwa sugestie w tym zakresie.  

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące szczegółów organizacji targów będą ukazywały się na bieżąco na stronie internetowej targów www.expo.sejny.pl.

Oddajemy w Państwa ręce Katalog wystawców powstały na bazie poprzedniej edycji targów jest on dostępny także na stronie www.expo.sejny.pl.

Mamy nadzieję, że publikacja przybliży Państwu region pogranicza i zachęci do uczestnictwa w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny już we wrześniu!

Liczymy na Państwa obecność!

 

 Prezes Zarządu Stowarzyszenia

Lokalna Grupa Rybacka

„Pojezierze Suwalsko – Augustowskie”

  

 

 

 

21 - 22 września 2013 - Targi EXPO


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI