21 lutego - spotkanie wokół „Ksiąg Jakubowych” Olgi Tokarczuk [WIDEO]

Spotkanie w ramach cyklu "Opowieści o współistnieniu"


WSPÓLNOTA OPOWIEŚCI - KSIĘGI JAKUBOWE /  21 lutego 2015 godz. 17.00 gościem Kawiarni „Piosenka o porcelanie” w Międzynarodowym Centrum Dialogu w Krasnogrudzie była Olga Tokarczuk.

Spotkanie poprowadził: Krzysztof Czyżewski

Olga Tokarczuk – polska pisarka, eseistka, autorka scenariuszy, poetka, psycholog. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi warsztaty prozatorskie, zajęcia z twórczego pisarstwa, jest członkiem redakcji „Krytyki Politycznej”. Uhonorowana wieloma nagrodami m.in. Nagrodą Fundacji im. Kościelskich (1997), Paszportem Polityki oraz czterokrotna laureatka Nagrody Literackiej Nike. W 2013 roku otrzymała międzynarodową nagrodę Vilenica, przyznawaną pisarzom z Europy Środkowej.

OLGA TOKARCZUK W KRASNOGRUDZIE w roku 2013

 PROGRAM SPOTKAŃ KAWIARNI "PIOSENKA O PORCELANIE" 

 

 

Spotkanie wokół „Ksiąg Jakubowych” Olgi Tokarczuk


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI