22 września 2009 - Pro Publico Bono

Krzysztof Czyżewski w imieniu Fundacji Pogranicze odebrał dyplom Nagrody Honorowej Pro Publico Bono, przyznawanej przez Kapitułę Konkursu na Najlepsze Dzieło Obywatelskie "Pro Patria". Uroczystośc odbyła się w Sali Cnót Muzeum Narodowego w Krakowie.


22 września, w wigilię Kongresu Kultury Polskiej, w Sali Cnót Muzeum Narodowego w Krakowie Krzysztof Czyżewski, w imieniu Fundacji Pogranicze, oraz Zbigniew Gluza, w imieniu Ośrodka "Karta", odebrali dyplomy Nagrody Honorowej Pro Publico Bono, przyznawanej przez Kapitułę Konkursu na Najlepsze Dzieło Obywatelskie "Pro Patria". 
 
W uzasadnieniu Nagrody, podpisanym przez Przewodniczących Kapituły: ks. Franciszka Kardynała Macharskiego, prof. Andrzeja Zolla i prof. Jerzego Buzka, stwierdza się, że Nagrodę przyznano Fundacji Pogranicze "za stworzenie profesjonalnej instytucji kulturotwórczej kształtującej nowoczesne wzorce zarządzania kulturą oraz autorskie metody dyplomacji społecznej w odniesieniu do obszarów «pogranicza kultur»." 
 

Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

 

 

Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

Krzysztof Czyżewski z tytułem "Honorowy Ambasador Wschodu"

„Największa. Pandemia hiszpanki u progu niepodległej Polski"
spotkanie z Łukaszem Mieszkowskim

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI