2 października 2014 - POP KREACJE / 8 Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu

2 października (czwartek) w Domu Pogranicza w Sejnach w ramach  Festiwalu POP KREACJE odbyło się spotkanie poprowadzone przez psychoterapeutów Grzegorza Zielińskiego i Katarzynę Bekier. Program spotkania składa się z dwóch części:

 

 

godz. 15.00

Warsztat umiejętności: Feedback – w kontakcie ze światem

godz. 19.00
 
Proces grupowy wokół JA - INNY                                                
 
GRZEGORZ ZIELIŃSKI dyplomowany psychoterapeuta, coach, facylitator. Pracuje w ośrodku POZA CENTRUM w Warszawie przy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Od wielu lat prowadzi psychoterapię indywidualną par i rodzin oraz psychoterapię grupową. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty Instytutu Psychologii Procesu i Dyplom International Association of Process Oriented Psychology. Współzałożyciel Centrum Dialogu Społecznego przy Instytucie Psychologii Procesu, zajmujące się zagadnieniami społecznymi, organizujące Fora Otwarte i Procesy Grupowe. Prowadzi studium psychoterapii we Wrocławiu. 
 
KATARZYNA BEKIER psycholog, psychoterapeutka, coach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. W 2004r. ukończyła I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, ma prawo do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod superwizją. Prowadzi terapię indywidualną par, rodzin, grupy rozwoju osobistego, warsztaty oraz szkolenia dla firm, coaching.
Szczególnie interesuje ją odkrywanie długoterminowych wzorców życiowych – ich znaczenia i twórczego potencjału w czasie zmian życiowych, czy doświadczania kryzysu, jakim może być np. choroba, konflikty i trudności w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z pracą, wypaleniem zawodowym.
 
 
DOM POGRANICZA W SEJNACH, UL. PIŁSUDSKIEGO 37
 
Serdecznie Zapraszamy / Wstęp Wolny

Pobierz / Download

Pop Kreacje


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI