31 października - 3 listopada 2013 - Warsztaty Szkoły Pogranicza we Lwowie

Warsztaty lokalne Szkoły Pogranicza w Ukrainie odbyły się w dniach 31 października - 3 listopada we Lwowie. Praca warsztatowa trwała w siedzibie Centrum Historii Miejskiej Europy Środkowo-Wschodniej, które jest lokalnym partnerem wydarzenia. 


Uczestnikami warsztatu lokalnego w Ukrainie byli absolwenci Letniej Szkoły Dialogu Międzykulturowego, która odbyła się w sierpniu w Krasnogrudzie, oraz członkowie ich zespołów projektowych, a także działacze społeczni i przedstawiciele organizacji pozarządowych ze Lwowa. 

Warsztaty poprowadzili: 

Nathalie Bolgert - doświadczona trenerka i koordynatorka projektów międzynarodowych. Zajmowała się przez ponad 12 lat pożyczkami dla organizacji pozarządowych (PAFPIO, TISE), oraz 1 rok grantami dla organizacji pozarządowymi (CEE Trust). Działa w licznych polskich organizacjach pozarządowych, między innymi w Bankach Żywności (Założycielka Warszawskiego Banku Żywności, wiceprezeska Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności, Skarbniczka Europejskiej Federacji Banków Żywności). Członkini zarządu Fundacji Stefana Batorego.Od 2007 związana ze Stowarzyszeniem Szkoła Liderów jako tutorka w programie „Liderzy PAFW”.

Krzysztof Czyżewski - dyrektor Fundacji i Ośrodka „Pogranicze - sztuk, kultur, narodów” w Sejnach. 

Celem trzydniowych warsztatów była praca nad zgłoszonymi przez uczestników projektami oraz przygotowanie do zaplanowanego na przyszły rok konkursu grantowego, do którego uczestnicy zgłoszą swoje propozycje lokalnych działań społecznych.

Więcej informacji o wydarzeniu i całym projekcie na blogu Szkoły Pogranicza pod adresem: www.borderlandschool.net

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI