3-4 sierpnia 2005 - Jose Mateo w Pograniczu

Z wizytą w Pograniczu przebywał Jose Mateo z Bostonu, twórca i dyrektor "Jose Mateo’s Ballet Theater of Boston", tancerz i choreograf, który w swojej pracy wykorzystuje sztukę baletu jako narzędzie do twórczej pracy edukacyjnej z młodzieżą. 


W dniach 3-4 sierpnia 2005 roku przebywał w "Pograniczu" José Mateo, twórca i dyrektor José Mateo's Ballet Theatre z Bostonu; tancerz i choreograf, który obok zespołu tańca współczesnego prowadzi także szkołę tańca dla młodych ludzi; interesuje się dialogiem miedzykulturowym i tym, jaką rolę w jego praktykowaniu może odegrać taniec; otrzymawszy stypendium twórcze od Fundacji Barr wybrał polske i wizytę m.in. w "Pograniczu" w celu wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy 

José jest również Barr Foundation Fellow - aktywnym działaczem Fundacji Barr z Bostonu. W ramach swoich zadań ma możliwość poznawania różnych organizacji międzynarodowych i osób działających na polach, którymi interesuje się Fundacja Barr. W tym roku za cel swej podróży wybrał Polskę i "Pogranicze". 

José spotkał się w "Pograniczu" z jego szefem, Krzysztofem Czyżewskim. Zapoznał się z działalnością Fundacji i Ośrodka. Prowadził rozmowy na temat współpracy między "Pograniczem" a Fundacją Barr. 

Zobacz strony internetowe: 

Barr Foundation 

José Mateo 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI