3-4 sierpnia 2005 - Jose Mateo w Pograniczu

Z wizytą w Pograniczu przebywał Jose Mateo z Bostonu, twórca i dyrektor "Jose Mateo’s Ballet Theater of Boston", tancerz i choreograf, który w swojej pracy wykorzystuje sztukę baletu jako narzędzie do twórczej pracy edukacyjnej z młodzieżą. 


W dniach 3-4 sierpnia 2005 roku przebywał w "Pograniczu" José Mateo, twórca i dyrektor José Mateo's Ballet Theatre z Bostonu; tancerz i choreograf, który obok zespołu tańca współczesnego prowadzi także szkołę tańca dla młodych ludzi; interesuje się dialogiem miedzykulturowym i tym, jaką rolę w jego praktykowaniu może odegrać taniec; otrzymawszy stypendium twórcze od Fundacji Barr wybrał polske i wizytę m.in. w "Pograniczu" w celu wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy 

José jest również Barr Foundation Fellow - aktywnym działaczem Fundacji Barr z Bostonu. W ramach swoich zadań ma możliwość poznawania różnych organizacji międzynarodowych i osób działających na polach, którymi interesuje się Fundacja Barr. W tym roku za cel swej podróży wybrał Polskę i "Pogranicze". 

José spotkał się w "Pograniczu" z jego szefem, Krzysztofem Czyżewskim. Zapoznał się z działalnością Fundacji i Ośrodka. Prowadził rozmowy na temat współpracy między "Pograniczem" a Fundacją Barr. 

Zobacz strony internetowe: 

Barr Foundation 

José Mateo 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI