7-8 kwietnia 2010 - Interchat, Birmingham

Pogranicze wzięło udział w spotkaniu Interchat - Dyskusji o sztuce i społecznościach w perspektywie lokalnej i międzynarodowej - organizowanym w Birmingham, w Wielkiej Brytanii.


W spotkaniu udział wzięli Airan Berg, Linz 2009 - Europejska Stolica Kultury (Austria); François Matarasso (Wlk.Bryt.); Fundacja Pogranicze (Polska); Laundry (Wlk.Bryt.); Nova Kultura (Bułgaria). 

Pogranicze reprezentował będzie Michał Moniuszko, który opowiedział o działalności organizacji oraz projekcie Muzyka Miejsca. Prezentacji towarzyszył film przygotowany w Pracowni Filmowej Pogranicza oraz koncert trio Muzyki Miejsca w składzie: Michał Moniuszko, Marcin Lenarczyk, Kacper Szroeder.

MIEJSCE: The Drum, 144 Potters Lane, Aston, Birmingham, B6 4UU 

Dzień pierwszy: szczególnie zaproszeni byli artyści i praktycy mający chęć do rozwijania swoich działań w kontekście lokalnym i międzynarodowym. 

Dzień drugi przeznaczony był dla artystów, organizacji sztuki, NGO, władz lokalnych oraz agencji zainteresowanych aktywnością międzykulturową w społeczościach lokalnych i międzykulturowych. 

Dla kogo jest to wydarzenie?: 

- Czy jesteś artystą szukającym partnerów międzynarodowych albo chesz usłyszeć jak tworzą inni w Europie? - Are you are a producer or promoter wanting -- Dowiedzieć się jak rozpocząć projekty europejskie? 
- Reprezentujesz lokalną agencję zainteresowaną praktyką międzykulturową i zaangażowaniem społecznym? 
- Jesteś zainteresowany rozwojem zawodowym oraz stworzeniem więxi z innymi organizacjami? 
- Czy jesteś zainteresowany programami wspomagającymi łączenie rozdzielonych społeczności? 
- Czy szukasz sposobności by przyjrzeć się dobrym praktykom, ważnym czynnikom sukcesu oraz sprawienia by projekty były do zrealizowania? 

Treści: 

Wydarzenie to działo się w ciągu dwóch dni by dać możliwość dzielenia się doświadczeniami z artystami działającymi lokalnie i międzynarodowo. Będzie także możliwość prześledzenia szerokiego wachlarza praktyk już wcielonych w życie w dziedzinach wielokulturowości, aktywności społecznej, zrozumienia oraz problemów inności. Wydarzenie organizowane jest przez Birmingham City Council Arts Service we współpracy z Laundry i The Drum. 

Program: 

Więcej informacji na stronie www.the-drum.org.uk/event/interchat.

7-8 kwietnia 2010 - Interchat, Birmingham


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI