7 lutego 2009

Warsztaty operatorskie w ramach projektu "Przebłyski"


Projekt "Przebłyski" będzie próbą połączenia nowej sztuki wizualnej, takiej jak fotografia, filmy wideo czy grafika komputerowa z tradycyjnymi mediami jak farby, drewno albo glina. Podczas pracy z młodzieżą, za sprawą opowieści Bożeny Szroeder i starszych mieszkańców Sejn, pojawią się przebłyski świata którego już nie ma, historii Sejn zapamiętanej przez starszych ludzi oraz tej zapisanej w dokumentach i książkach. Na granicy tych dwóch światów zrodzą się filmowe impresje i ekspresje, stworzone przez młodych ludzi pod kierunkiem opiekunów artystycznych z takich dziedzin jak film, sztuki plastyczne, teatr czy muzyka. Projekt zakończy się prezentacją prac młodych sejneńskich twórców podczas happeningów w mieście oraz pokazu finałowego. 

Projekt prowadzić będzie Marcin Pawlukiewicz, animator kultury oraz filmowiec samouk, który podczas warsztatów prowadzonych przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"dokształcił się w kierunku Młodego Menadżera Kultury i wspólnie z Ośrodkiem Pogranicze pragnie ten pomysł na projekt zrealizować. Wsparcia finansowego udzieliło Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" w ramach projektu Młodzi Menadżerowie Kultury. 

Działania rozpoczynamy w połowie grudnia 2008, a zakończymy je w końcu kwietnia 2009. Jeżeli chcesz do nas dołączyć napisz na marcin@pogranicze.sejny.pl. Powiadomimy Cię o wszelkich działaniach w ramach projektu "Przebłyski". 

Strona WWW projektu 

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

The Market / Targ

 

Kino

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa 2008

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI