9 czerwca 2013 - Krasnogrudzki Dzień Dziecka

9 czerwca 2013 roku w Międzynarodowym Centrum Dialogu odbył się Pierwszy Krasnogrudzki Dzień Dziecka, zrealizowany w ramach Spotkań Sąsiedzkich.


W programie znalazły się warsztaty dla najmłodszych „Jak zostać klaunem”, podczas których dzieci pod okiem Krzysztofa i Aleksandry Dziemian ze Stowarzyszenia Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze” wykonały atrybuty cyrkowe i elementy charakteryzacji, a następnie wspólnie bawili się w krasnogrudzkim parku. W tym czasie nieco starsi, którzy przybyli ze swoimi pociechami wykonywali samodzielnie, przy wsparciu instruktorek – Patrycji Czernieckiej i Sylwi Rakowskiej-Sabastyn z grupy twórczej MamoDroga  kolorowe zabawki i dekoracje z filcu. W przerwach pomiędzy kolejnymi zabawami, konkursami i warsztatami Goście mogli nauczyć się chodzenia na szczudłach, w czym pomagały szczudlarki z suwalskiego Teatru Form Czarno-Białych Plama.

Kolejnym punktem Krasnogrudzkiego Dnia Dziecka był spektakl pt. „Czarne i Białe” w wykonaniu Teatru Pod Orzełkiem z Białegostoku. Zaprezentowane w przestrzeniach krasnogrudzkiego dworu przedstawienie to aktywizująca widzów zabawa klasyką poezji dziecięcej, w którą najmłodszych, ale nie tylko, zabrali Poeta Pan Czarny (Mariusz Orzełek) oraz Malarka Pani Biała (Magdalena Mioduszewska). Po spektaklu nastąpił ciąg dalszy zabaw i konkursów dla dzieci z rodzicami. Na najwytrwalszych czekały słodkie niespodzianki.

9 czerwca 2013 - Krasnogrudzki Dzień Dziecka


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Budowa niewidzialnego mostu. Rozmowa z Krzysztofem Czyżewskim
 

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI