„Europa z widokiem na przyszłość” / Gdańsk, 19-21 maja 2016

Udział Krzysztofa Czyżewskiego w panelu dyskusyjnym „Europa i kultura gościnności. Migracje testem wiarygodności wartości europejskich”.  


Spotkanie odbędzie się w ramach czwartej edycji trwającego od 2012 roku międzynarodowego forum „Europa z widokiem na przyszłość” organizowanego przez Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku.

Tematy Forum zostały zdefiniowane na podstawie analizy aktualnej sytuacji w Europie, która zmaga się z kryzysem tożsamości, brakiem poczucia bezpieczeństwa oraz niespójną wizją przyszłości projektu europejskiego.

Spotkanie ma na celu konsolidacje środowiska ekspertów, publicystów, naukowców oraz polityków zajmujących się tematyką integracji europejskiej oraz podjęcie refleksji w szerszym gronie.

Więcej informacji na stronie Europejskiego Centrum Solidarności

 

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

 

 

Mikołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI