MIASTO TO MY! z udziałem Pogranicza

Fundacja BORUSSIA i Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa BORUSSIA mają przyjemność zaprosić na spotkanie z cyklu Salony Mendelsohna: MIASTO TO MY! piątek, 9 września 2016 r., godz. 18:00 / DOM MENDELSOHNA, ul. Zyndrama z Maszkowic 2.

 

O wspólnej odpowiedzialności za przestrzeń publiczną jako ważny element tożsamości miasta oraz o roli obywateli w tworzeniu miejsc społecznego i kulturowego oddziaływania rozmawiać będą:
 
Jonas Büchel (Urban Institute | Ryga) i Weronika Czyżewska-Poncyljusz (Fundacja Pogranicze | Sejny). Rozmowę poprowadzi Alicja Kulik (Polskie Radio Olsztyn).  
 
Najbliższy Salon Mendelsohna poświęcony będzie miastu, przestrzeni miejskiej i jej roli w procesie  komunikacji między aktorami miejskiej sceny. Zaproszeni goście wspólnie zastanowią się nad znaczeniem architektury w kreowaniu tożsamości miasta oraz rolą obywateli w tworzeniu miejsc ważnych dla jego mieszkańców. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną najciekawsze przykłady funkcjonowania w mieście przestrzeni zarządzanych przez przedstawicieli trzeciego sektora. Gośćmi specjalnymi Salonu będą uczestnicy odbywających się w Olsztynie międzynarodowych warsztatów dla organizacji pozarządowych OPEN SPACES – OPEN SOCIETY.
 
Serdecznie zapraszamy!

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI