Spotkanie Międzynarodowej Sieci Domów Literatury

 10-13 maja 2015 


 Kolejne już spotkanie Międzynarodowej Sieci Domów Literatury, do której należy Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie, odbyło się w dniach 10-13 maja 2015 w Cultural Port Cetate w Rumunii. Tegorocznym gospodarzem spotkania była Foundation for Poetry ‘Mircea Dinescu. Celem spotkania było umocnienie partnerstwa pomiędzy europejskimi domami literatury i innymi organizacjiami kultury oraz wypracowanie nowych form współpracy.

W spotkaniu uczestniczyło dwudziestu przedstawicieli organizacji kulturalnych z piętnastu krajów. Miedzynarodowe Centrum Dialogu reprezentowała Weronika Czyżewska-Poncyljusz. W programie spotkania znalazły się prezentacje i dyskusje oraz warsztaty, których celem było wypracowanie nowej formuły funkcjonowania sieci oraz nowych projektów wspólnych działań.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI