Bauman przemówi na Europejskiej Agorze w Ssejnach

Profesor Bauman będzie jednym z mówców w trakcie Europejskiej Agory. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sejnach, między 30 czerwca a 2 lipca. Nasza ekipa będzie tam by zarejestrować wykład Zygmunta Baumana. Fragmenty będa wkrótce dostępne na naszej stronie.


Debaty, które będą miały miejsce w Sejnach dotyczyć będą głównie stworzenia nowej formy dialogu międzykulturowego. W ramach wydarzenia zostanie otwarte nowe Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie. W skali europejskiej, będzie to unikalna instytucja poświęcona badaniu i popularyzacji rzemiosła dialogu międzykulturowego na różnych pograniczach świata; pierwszemu krokowi na drodze do stworzenia Prowincji Pedagogicznej Budowniczych Mostów.

Wśród zaproszonych gości są Zygmunt Bauman (Wielka Brytania), Marcelijus Martinaitis (Litwa), Cezary Wodziński (Polska), Leonidas Donskis (Litwa), Michał P. Markowski (Polska), Julia Hartwig (Polska), Adam Zagajewski (Polska), Andrej Khadanowicz (Białoruś), Piotr Kłoczowski (Polska), Alexandra Laignel-Lavastine (Francja), Andrzej Mencwel (Polska), Donatas Petrošius (Litwa), Mykola Ryabchuk (Ukraina), Krzysztof Rutkowski (Polska), Barbara Toruńczyk (Polska), Małgorzata Dziewulska (Polska), Andrzej Franaszek (Polska).


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

 

 

Współorganizator

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

 

Budowa niewidzialnego mostu. Rozmowa z Krzysztofem Czyżewskim

 

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI