Bydgoscy uczniowie na warsztatach w Krasnogrudzie.

12 czerwca 2018 r. w Krasnogrudzie - 58 uczniów 1 klasy z IX Liceum Ogólnokształcącego im. T. Nowakowskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi  w Bydgoszczy.


Uczniowie w MCD poprzez opowieść i wystawę ”MiłoszISzukanie ojczyzny” poznawali historię dworu, jego mieszkańców i związki rodzinne Czesława Miłosza z przodkami z rodu Kunatów i Lipskich.

W edukacyjno-artystycznych Pracowniach Pogranicza: Pracowni Przyrody, Spiżarni Krasnogrudzkiej i  Pracowni Sztuki poznawali drzewa i ptaki krasnogrudzkiego parku, smaki i zapachy rosnących w okolicach ziół, wykonali torby-pamiątki ze znakiem krasnogrudzkiego dworu. 

Uczniowie z Polski, Australii i Ukrainy kończą klasę przygotowującą ich do rozpoczęcia programu Matury Międzynarodowej.

 

Warsztaty / Bydgoszcz


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI