Camera Pro Classica: koncert kompozytorski Zuzanny Całki

Koncert w ramach obchodów Zaduszek Sejneńskich. Sobota 23 listopada, godzina 18.00, Biała Synagoga w Sejnach. Wstęp wolny


Zuzanna Całka - klasycznie wykształcona pianistka, swoją twórczość traktuje jako rozwinięcie estetyki wyrosłej ze studiów nad kompozycjami klasyków w połączeniu w zainteresowaniem z czasów studiów na Uniwersytecie Sztuki w Berlinie – muzyką elektroniczną i filmem. Kontemplacyjnemu charakterowi kompozycji towarzyszą tworzone na żywo wizualizacje i mappingi, artystce towarzyszą także skrzypek Jacek Wachnik i wiolonczelista Karol Wachnik. 

Camera Pro Classica
Koncert kopozytorski Zuzanny Całki
Wykonawcy: Zuzanna Całka (fortepian), Jacek Wachnik (skrzypce), Karol Wachnik (wiolonczela)
23 listopada 2019
g. 18.00
Biała Synagoga w Sejnach
Wstęp wolny

Koncert w ramach Zaduszek Sejneńskich

Zuzanna Całka na fortepianie gra od 7 roku życia. Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. W ramach programu Erasmus kształciła się także na Uniwersytecie Sztuki w Berlinie. Jest laureatką pierwszych nagród w konkursach pianistycznych i kompozytorskich w Polsce, Czechach i na Ukrainie. W lipcu 2019 zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie kompozycji natychmiastowej Transatlantyk Instant Composition Contest, komponując muzykę do dwóch filmów krótkometrażowych.

Od kilku lat komponuje muzykę autorską oraz na zamówienie dla teatrów i mediów. Stworzyła muzykę do kilkunastu przedstawień teatralnych dla dzieci. Pod koniec 2018 roku wydała płytę „Warsaw Concerto” z utworami Chopina, Paderewskiego i z tytułowym Koncertem Warszawskim, która koncepcyjnie nawiązuje do romantycznej historii Warszawy – rodzinnego miasta pianistki. Zuzanna Całka występuje w różnorodnych projektach artystycznych: solo, z orkiestrami i w zespołach kameralnych na festiwalach w całej Europie.

Camera Pro Classica

Zaduszki Sejneńskie

Camera Pro Classica: koncert kompozytorski Zuzanny Całki


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI