czerwiec


Międzynarodowe Forum Kultury i Poezji - Debata Animatorów Kultury Zapis jednej z debat otwierających obchody Międzynarodowego Forum Kultury i Poezji - 30.06.2021
Wicepremier Gliński: współpraca kulturalna Polski i Litwy zmierza w dobrym kierunku Prof.  Piotr Gliński , V-ce Prezes Rady Ministrów, Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu i Simonas Kairys , Minister Kultury Republiki Litewskiej w debacie  na otwarcie Międzynarodowego Forum Kultury i Poezji
Międzynarodowym Forum Kultury i Poezji na Wrotach Podlasia Jest tu przestrzeń dla wszystkich. Promieniują z niego – niezwykły stan ducha, klimat, otwartość i serdeczność. Ośrodek swoimi działaniami, już przez trzy dekady czaruje, otwiera i zbliża ludzi. To tutaj odkrywamy nieraz trudną historię tych ziem, ale też piękne epizody z życia mieszkańców regionu – mówił  marszałek Artur Kosicki.
Międzynarodowe Forum Kultury i Poezji - Sejny/Krasnogruda- Sejny - 30 CZERWCA - 2 LIPCA Zapraszamy do śledzenia Forum na naszym facebooku Borderland -  Pogranicze, Sejny, o Forum napisali:
Międzynarodowe Forum Kultury i Poezji - Sejny/Krasnogruda MIĘ DZYNARODOWE FORUM KULTURY I POEZJI Krasnogruda  |  Sejny - 30 CZERWCA - 2 LIPCA  
Krzysztof Czyżewski w cyklu ,,Ucz otwartości"  11 czerwca 2021, Centrum Edukacji Obywatelskiej
Ambasador Nowej Europy - zapis debaty 12 czerwca 2021, godz. 18.00 w bibliotece ECS debata wokół książki "W stronę Xenopolis" Krzysztofa Czyżewskiego.
Transmisja wieczoru dla Jaana Kaplińskiego - ,,Prawda jest tym, co oddycha..."   10.06.21; udział wezmą Małgorzata Czyżewska, Krzysztof Czyżewski i Anna Michalczuk, spokanie poprowadzi Joanna Zach
Wspólnota Pogranicza 12 czerwca 2021, godz. 18.00 w bibliotece ECS debata wokół książki "W stronę Xenopolis" Krzysztofa Czyżewskiego.  
Dzień dziecka w Krasnogrudzie 1 i 2 czerwca w Krasnogrudzkim dworze dzieci i młodzież w wieku szkolnym i przedszkolnym świętowały Dzień Dziecka.
1

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI