David Krakauer + Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

Teatr Palladium w Warszawie. Sobota 16 listopada 2019, godzina 19:00


Kilka pokoleń muzyków na jednej scenie – David Krakauer – niezrównany amerykański klarnecista, znany na całym świecie z wykonań muzyki klezmerskiej, oraz Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego!

Muzyka klezmerska powraca do miejsc, w których rozkwitała przed laty. Dzięki wszechstronności i wirtuozerii Krakauera melodie klezmerskie przeplatają się z innymi stylami muzycznymi. Wspólny koncert artystów porwie widzów w niezapomnianą muzyczną podróż.

II Międzynarodowy Festiwal Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE odbędzie się w dniach 15-23 listopada 2019 r. Tegoroczna odsłona Festiwalu to kolejna okazja do przybliżenia repertuaru muzycznego naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Jedną z cech wyróżniających wydarzenie jest różnorodność gatunkowa - w ślad za ubiegłoroczną edycją, która oprócz muzyki klasycznej prezentowała elektronikę i taniec na najwyższym, światowym poziomie, organizatorzy postanowili poszerzyć ofertę dodatkowo o jazz oraz muzykę dawną.

***

David Krakauer – klarnet
Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

Czytaj na stronie organizatora

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

Obejrzyj fotorelację z koncertu

 czytaj relację na stronie theartsdesk.com

David Krakauer + Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego [fot. A. Jordan-Szymańska]


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

 

 

 

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI