Debata o tolerancji z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji

 z udziałem Pogranicza


  16 listopada - Michał Moniuszko z Ośrodka i Fundacji "Pogranicze" wziął udział w debacie oksfordzkiej zorganizowanej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sejnach. Tegoroczna debata była poświęcona tolerancji, a wzięli w niej udział przedstawiciele samorządów sejneńskich szkół, komendant i funkcjonariusze policji, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przedstawiciele Regionalnego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, nauczyciele, pedagodzy i młodzież . Celem spotkania była dyskusja na temat tolerancji rozumianej jako postawa społeczna i osobista, odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi w obecnej sytuacji powszechnego zagrożenia terroryzmem i problemu uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI