Filmowa Kolekcja Bajek 2014 nagrody

NAGRODY I WYRÓZNIENIA NA ŚWIATOWYCH PRZEGLĄDACH I FESTIWALACH


 "O cudzie w Noc Kupały"  z nominacją do nagrody głównej  na kanadyjskim festiwalu The Muskoka Independent Film Festival,

 "O cudach w noc kupały" i „O rosnących kamieniach " z "Filmowej Kolekcji Bajek - Opowieści Krasnogrudzkie" z nominacją do nagrody głównej  na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w   Chicago  -  "Chicago International Children's Film Festival " ( 24.09. 2.10)

 Filmy „O powstaniu Ziemi”,  „O rosnących kamieniach”,  „O człowieku i jego diabelskim wspólniku”  z nominacją  na estońskim Matsalu Int'l Nature Film Festival (MAFF)

 Film "O człowieku i jego diabelskim wspólniku", pochodzący z IV Kolekcji Bajek, został nagrodzony na Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci „Oko Kalejdoskopu"  w kategorii "Filmy kilku autorów, które powstały pod opieką profesjonalistów".

 film z Krasnogrudzkiej Kolekcji Filmowej "O CZŁOWIEKU I JEGO DIABELSKIM WSPÓLNIKU" z NAGRODĄ GŁÓWNĄ na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych Dzieci i Młodzieży w Słowenii, 24- 26 października 2014

 4 Filmy z "Opowieściami krasnogrudzkimi"  z nominacją w konkursie głównym na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych  Dzieci i Młodzieży w Słowenii, 24- 26 października 2014

 Opowieści krasnogrudzkie z  nominacją do nagrody  konkursu głównego na FFFILM PPROJECT FARCUME:Festival de Curtas-Metragens de Faro w Portugalii

 2014 – Nagroda „Złota Praska Klisza” w kategorii „Wideoclip i animacja” – 7. Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych, Warszawa, Polska dla filmu "KRAWIEC"

 2014 – Nagroda „Złota Praska Klisza” w kategorii „Wideoclip i animacja” – 7. Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych, Warszawa, Polska dla filmu "STRACHY"  

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

 

 

Współorganizator

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 


 

Budowa niewidzialnego mostu. Rozmowa z Krzysztofem Czyżewskim

 

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI