Filmowa Kolekcja Bajek. Opowieści Pogranicza prezentowana przez Joannę Polak na 24 Festiwalu Filmu Polskiego w Seattle

18 października 2016 r. 


 18 października 2016 r. odbędzie się prezentacja i warsztaty poprowadzone przez Joannę Polak w ramach 24 Festiwalu Filmu Polskiego w Seattle (24 annual SPFF - Seattle Polish Film Festiwal).

Joanna Polak poprowadzi warsztaty pracy nad animacją filmową, zajęcia dedykowane są wielu pokoleniom uczestników i odbiorców. Joanna będzie prezentować między innymi filmy, które powstały w kolekcji "Opowieści Pogranicza", wyprodukowane w Pracowni Animacji Filmowej "Pogranicza". Każdy film z tej kolekcji tworzony był przez dziadków, rodziców i wnuków, treścią opowieści były historie zapamiętane z dzieciństwa.

Podczas festiwalu prezentowane będą między innymi filmy powstałe w sejneńskiej pracowni pod opieką artystyczną Joanny Polak: Szedyk, Starchy, Hamaki, O poduszeczce, O powstaniu Ziemi, O rosnących kamieniach, O człowieku i jego diabelskim wspólniku.

 

Link do strony festiwalu: http://www.polishfilms.org/events/ghosts-spirits-and-miracles-on-a-summer-night

 

Warsztaty i prezentacje odbędą się w Domu Polskim 1714 18th Ave, Seattle 98122.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI