Filmowa Kolekcja Bajek Pogranicza nagrodzona

"Baśń o Cyganie i czerwonym wężu" pochodząca z pierwszej części Filmowej Kolekcji Bajek Pogranicza, została nagrodzona III miejscem w IX Konkursie Filmów Dokumentalnych „5 minut z życia codziennego".


Protokół Jury IX Konkursu Filmów Dokumentalnych „5 minut z życia codziennego" Wągrowiec 07.07. 2012

Jury w składzie:

Grażyna Banaszkiewicz - reżyser filmów dokumentalnych - przewodnicząca Jury, Stanisław Puls - członek prezydium Światowej Unii Filmu i Kina UNICA Janusz piwowarski - operator kamery, Festiwalu OFF Cinema, Władysław Nielipiński - WBP i CAK w Poznaniu - sekretarz po obejrzeniu 32 filmów 26 autorów postanowiło przyznać nagrody ufundowane przez: Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu oraz Miejski Dom Kultury w Wągrowcu:

  1. I Nagrodę o wartości 1000 zł (WBPiCAK w Poznaniu) za film film „List z rzeki" otrzymują Jarosław Piskozub i Maciej Jasiński
  2. II Nagrodę o wartości 600 zł (WBPiCAK w Poznaniu) za film „Kilka minut z
    życia" otrzymuje Paweł Przewoźny
  3. III nagrodę o wartości 400 zł (WBPiCAK w Poznaniu) za film „Baśń o Cyganie i czerwonym wężu" otrzymują dzieci i młodzież z pracowni Ośrodka Pogranicze z Sejn
  4. Wyróżnienie, nagrodę rzeczową, bezprzewodowy odtwarzacz MP4 Creative Zen Style M300 4gb (MDK w Wągrowcu) otrzymuje Ula Kasperska za film „Dzień Stefana"
  5. Wyróżnienie, nagrodę rzeczową, nagrywarkę zewnętrzną Lg SuperMultiDVD+/-RW. Slim BOX 2.0 black (MDK w Wągrowcu) otrzymuje Agnieszka Miętkiewicz za film "Promień nadziei"

Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI