Filmowa Kolekcja Bajek wyróżniona na OFAFA 2012 w Krakowie

Filmy w reżyserii Dzieci z Ośrodka Pogranicze: O WĘDROWANIU, O SIEROCIE oraz O PODUSZECZCE zostały wyróżnione w kategorii filmu nieprofesjonalnego na 17. Ogólnopolskiego Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA 2012.


Poniżej fragment artykułu, który ukazał się 25.03.2012 w serwisie Rzeczpospolitej.

Marta Pajek reżyser filmu "Snępowina" zdobyła Złotą Kreskę dla najlepszego filmu profesjonalnego na 17. Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA 2012 w Krakowie.

OFAFA to przegląd polskiej produkcji animowanej z ostatniego roku.

Srebrną Kreskę za szczególne walory artystyczne i humanistyczne jury pod przewodnictwem Witolda Giersza przyznało filmowi "Droga na drugą stronę" w reż. Anci Damian, a Brązową Kreskę - za debiut filmowi "Świteź" w reż. Kamila Polaka.

Srebrną Kreskę dla najlepszego filmu o tematyce dziecięcej otrzymał "Zaczarowany fortepian" w reż. Martina Clappa.

Wyróżnienia wśród filmów profesjonalnych zdobyły obrazy "Dobro, piękno i prawda" w reż. Balbiny Bruszewskiej, "Nie ma to jak w kinie" w reż. Uli Palusińskiej oraz filmy o tematyce dziecięcej: "Mami fatale MEGAPROSILLA" w reż. Marcina Wasilewskiego, "Na cztery łapy, czyli szkolne przygody Pimpusia Sadełko" w reż. Agnieszki Paszkiewicz, "Rybak na dnie morza" w reż. Leszka Gałysza i "Edward Psie Serce" w reż. Grzegorza Koncewicza.

Więcej w serwisie www.rp.pl


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

Wieczór autorski z Magdaleną Heydel

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI