Fundacja Łączenia Kaukazu

Fundacja Łączenia Kaukazu ma oddział w Holandii, natomiast jej główna siedziba mieści się w Tbilisi. SCF wspiera kraje Kaukazu w procesie integracji z innymi krajami europejskimi w dziedzinie kultury i - w tym samym czasie - szuka nowych form współpracy kulturalnej na całym świecie. Fundacja tworzy i wdraża programy i wydarzenia w kulturze i sztuce dla profesjonalnych artystów, w celu wspierania otwartych i demokratycznych społeczeństw w regionie Kaukazu.


SCF wiąże się z "Concepts" (Konsorcjum dla Koordynacji Europejskich Studiów nad Teatrem Performatywnym), który ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i przynależy do forum Międzynarodowych Sieci Kultury Rady Europy.

Na poziomie międzynarodowym, SCF działa w ścisłej współpracy z Fundacją Felix Merits, siecią Gulliver, ENCATC i IETM.

Programy regionalne:

Aby zrealizować ogólną misję SCF stworzyło Międzynarodowe Biuro Kaukaskich Programów Kulturalnych /IBCCP/.

Inicjatywy SCF:

Kaukaska Sieć Menadzerów Kultutu /CAMN/; Międzynarodowe Targi Kultury "Kaukaz 2003" / ICF /; Centrum Kultury Filmowej /CVC/; Festiwale: Teatr, Taniec, Film; Uniwersytet Kaukaski /CU/, itd.

Głównym celem SCF:

Promocja światowej kultury na Kaukazie i kultury kaukaskiej w innych krajach świata. Co roku SCF organizuje małe festiwale, seminaria, warsztaty, wykłady itp.

Centrum Informacji SCF i IBCCP zapewnia dostęp do informacji na temat Kaukazu w celu dalszej współpracy, oraz utworzenie sieci zawodowych więzi i znajomości.

Zespół SCF i IBCCP może dostarczyć informacji, porad i konsultacji dotyczących kultury Kaukazu w celu nawiązania dalszej współpracy.

SCF i IBCCP są najlepszym partnerem dla współpracy kulturalnej na Kaukazie i mogą pomóc w promocji ogólnoświatowej kultury w regionie Kaukazu w takich dziedzinach jak: sztuka, sztuki performatywne, muzyka, film, literatura itp.

www.caucasusfoundation.ge


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

 

 

 

Współorganizator

 


 

Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

 

 

 

Budowa niewidzialnego mostu. Rozmowa z Krzysztofem Czyżewskim

 

 

 

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 

 Mikkołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI