Goście z Ukrainy z wizytą w Pograniczu

11 września 2018 w Sejnach i Krasnogrudzie gościła delegacja z Ukrainy. Wizytę organizował Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą POLONIKA.

 


 

 

 

Na prośbę Ambasady RP w Kijowie, Instytut POLONIKA zorganizował pobyt w Polsce grupy osób z Ukrainy, zaangażowanych w utworzenie Centrum Dialogu Międzykulturowego im. Stanisława Vincenza w Krzyworówni na Huculszczyźnie. Celem ich wizyty w Polsce było zapoznanie się z działalnością instytucji o podobnym profilu, jak planowane Centrum.

Goście odwiedzili Ośrodek "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach oraz Międzynarodowe Centrum Dialogu w Krasnogrudzie, poznali historię powstania Pogranicza, rozmawiali o miejscu, idei pracy prowadzonej przez Pogranicze, o edukacyjnej roli działań relizowanych w oparciu o pamięć miejsca.

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

Misterium Mostu 2019

 

O sierocie

 

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego - Abenamar

 

Ludzie Pogranicza - Białoruś

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI