Koncert Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego

23 lutego, godzina 19.00, Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa. Wstęp wolny.


Sobotni koncert był podsumowaniem corocznego zgrupowania Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego, odbywającego się w Dworze Miłosza w Krasnogrudzie. Tegoroczne warsztaty zimowe Orkiestry odbywały się w dniach 15-23 lutego. 

Koncert Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego
23 lutego 2019, godzina 19.00
Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa
wstęp wolny

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

Anna Polakowska o koncercie:

Wczorajsza prezentacja OKTS to zachwycająca randka z muzyką. Jest utwór, który pierwszymi dźwiękami rozkochuje w sobie niczym chłopak, co błyskotliwym spojrzeniem uderza miłością od pierwszego wejrzenia. Jest też utwór, jak chłopak, którego imienia jeszcze nie znasz a zapada Ci głęboko w pamięć i nie możesz o nim zapomnieć. Jest też taki, przy którym czujesz się bezpiecznie, bo ciepło otula dźwiękami jak stary przyjaciel swym silnym ramieniem. I nawet ten, który nie przykuwa uwagi od samego początku, ale cierpliwie, powoli, z uporem dzień po dniu, koncert po koncercie, będzie Cię uwodził i rozkochiwał w sobie coraz bardziej i do końca wakacji z pewnością stracisz dla niego głowę. To będzie piękne lato... nie przegap szansy, to może być miłość Twojego życia.

 

Koncert OKTS - 23 lutego 2019 [fot. A. Polakowska]

Koncert OKTS - 23 lutego 2019 [fot. Agnieszka Wojtych]


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI