Konkurs Otwarty - Stworzenie i utrzymanie strony internetowej

 KONKURS OTWARTY

Fundacja Pogranicze ogłasza otwarty konkurs na wykonanie pracy stworzenia i utrzymania strony internetowej w ramach projektu p.t. „Atlantyda Pogranicza – transgraniczny szlak kulturowy” , realizowanym w ramach Programu Współpracy Transgranicznej ENPI Litwa-Polska-Rosja 2007-2013” współfinansowanego przez Unię Europejską.
 
Praca  obejmuje opracowanie koncepcji strony internetowej, dokumentacje wydarzeń projektowych na bieżąco i utrzymywanie strony w okresie maj 2013 - grudzień 2014.
 
„Atlantyda Pogranicza – transgraniczny szlak kulturowy”  to dwuletni projekt współpracy pomiędzy partnerami z Polski, Litwy i Rosji (Obwód Kaliningradzki) który ma na celu stworzenie wspólnego szlaku kulturowego, od Sejn i Krasnogrudy przez Kiejdany i Czystie Prudy, do Kaliningradu, wraz z oznaczeniem miejsc i obiektów, ważnych kulturowo, opracowania przewodnika po polsku, litewsku, rosyjsku i angielsku oraz przygotowaną na bazie tego materiału wystawę „Atlantyda Pogranicza”.  Więcej informacji na temat projektu znajduje się pod adresem: http://pogranicze.sejny.pl/atlantyda_pogranicza___transgraniczny_szlak_kulturowy,1486.html.
Szczegółowe informacje o projekcie i zakresie pracy  można uzyskać pod numerem telefonu Fundacji, lub e-mailem. Osobą do kontaktu jest Ksenija Konopek, ko-ordynator projektu ( e-mail: ksenija@pogranicze.sejny.pl, Tel: 87 565 03 69).
Zainteresowanych ofertą pracy serdecznie prosimy o  kontakt z koordynatorem projektu najpóźniej do 19-go stycznia 2013 roku.
 
Z poważaniem,
Ksenija Konopek
Fundacja Pogranicze                                                    W Sejnach,0 6.01.2013 roku.
 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI