KSIĄŻKI "POGRANICZA" NA TARGACH WE WROCŁAWIU

29 listopada – 2 grudnia 2018/ Podczas Wrocławskich Targów Dobrych Książek publikacje Oficyny Pogranicze dostępne na stoisku Tajnych Kompletów. Zapraszamy


Tajne Komplety. Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami.

Zapraszamy na 27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek na stoisko nr 13.

Hala Stulecia (ul. Wystawowa 1).


W ofercie Tajnych Kompletów Wydawnictwo Dwie Siostry (duuuuużo nowości i nieprzyzwoicie piękna literatura dla dzieciaków), i jak zawsze tylko dobra oferta książkowa od Tajnych Kompletów, w tym: 

/ Książki wydawnictwa Borderland - Pogranicze, Sejny (min. ostatnie książki Škvoreckiego, a także nowa książka Joanny Lisek o głosie kobiet w poezji jidysz, książki Krzysztofa Czyżewskiego) 

/ Państwowy Instytut Wydawniczy (m.in. nowy Bułhakow, proza Ilłakowiczówny, sporo Białoszewskiego), 
/ Mamania (klawe książeczki dla dzieciaków, trochę spoko poradników dla rodziców) 
/ Wydawnictwo Albatros (m.in. noblista Ishiguro, Vonnegut)

 

Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to wydarzenie z dwudziestosześcioletnią tradycją, które zrodziło się z ogólnopolskich Spotkań Wydawców Dobrej Książki. Organizowane pod koniec roku kalendarzowego, są swoistym podsumowaniem literackiego roku w Polsce. Najlepsi wydawcy z całej Polski, fantastyczna oferta książek, a także bogaty program spotkań i wydarzeń sprawiają, że WTDK to prawdziwy festiwal literatury. 


Organizatorem wydarzenia jest Wrocławski Dom Literatury – instytucja kultury powołana w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 do działań na rzecz promocji literatury i czytelnictwa.

Gościem honorowym targów są Węgry. Wszystkie węgierskie książki, które ukazały się nakładem Oficyny Pogranicza, będzie można zakupić w trakcie Targów.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

 

 

Mikołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI