luty


Z Mińska do Krasnogrudy W Międzynarodowym Centrum Dialogu kontynuowany jest program rezydencyjny POGRANICZE/BIAŁORUŚ.
hania rani w Białej Synagodze. Pięknie zapraszamy na koncert. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 19 lutego o godzinie 19.
Klasa Muzyki Klasycznej. 23 lutego 2021 ,,Obrazki z Wystawy” Modesta Musorgskiego i "Lot trzmiela” Nikołaja Rimskiego-Korsakova
Klasa Muzyki Klasycznej Franz Schubert. 9 lutego 2021
Krzysztof Czyżewski w Radiowej Dwójce W programie ,,Literackie witaminy" Krzysztof Czyżewski opowiadał o swoich ulubionych lekturach.
Rozmowa o "Subiektywnych mapach Sejn" w Radiu Białystok "Subiektywne mapy Sejn" to jeden z 30 Darów Pogranicza, którymi pragniemy w jubileuszowym roku podzielić się z Państwem.
Publikacja Lingua Natolina z Collage of Europe z Natolina Lingua Natolina - nowa publikacja przygotowana przez studentów Collage of Europe z Natolina  
Animacja Akordeon Dziadka Remka nominowana do O!PLA’21 Animacja Akordeon Dziadka Remka (filmowa kolekcja Rodzinne Skarby) nominowana do  9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji.
1

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI