Mariampol - Sejny. Spotkanie na pograniczu

Pogranicze gości w Krasnogrudzie i Sejnach 22 osobową grupę przewodników i dziennikarzy z Litwy i Polski.

 


Spotkanie odbywa się w ramach transgranicznego projektu „Miasta Pogranicza – Mariampol i Sejny: podróż przez historię do dziś”. Promuje ono trasę turystyczną powstałą w ramach projektu. W programie trasy umieszczono m.in. Dom Pogranicza w Sejnach, Białą Synagogę w Sejnach i Dwór Miłosza w Krasnogrudzie. Prezentacja miejsc zachęca do współpracy grupy turystyczne z Litwy.

„Miasta Pogranicza – Mariampol i Sejny: podróż przez historię do dziś” („Towns of Borderland – Marijampolė and Sejny: Journey through history until today”) realizowane przez Urzad Miasta Sejny w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska w partnerstwie z Administracją Samorządu Kalwarii oraz Instytucją publiczna „Sveikatinguno idėjos” Mariampol.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

Misterium Mostu 2019

 

O lipeńce

 

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego - Abenamar

 

Ludzie Pogranicza - Białoruś

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI