Meridian Café - latająca kawiarnia literacka w kameralnych księganiach w Polsce.


Lejla Kalamujić / Lublin 24 września 2021, godz. 17.00 - Spotkanie  "Meridian Café –  latająca kawiarnia literacka" - Lejla Kalamujić w rozmowie z Aleksandrą Zińczuk.
Spotkanie autorskie w Gdańsku 15 września godz. 19.00 -  Meridian Café –  latająca kawiarnia literacka z udziałem Kristiana Novaka w Sztuce Wyboru.
Zmiana Klimatu - Białystok Stworzyliśmy Zmianę Klimatu jako przestrzeń, która łączy w sobie cechy wielu miejsc. W zależności od potrzeby, pomysłu i nastroju aranżujemy ją na różne sposoby. Jesteśmy pubem, herbaciarnią, świetlicą, domem kultury, kawiarnią literacką, klubem nocnym, koncertownią, teatrem, kinem, placem zabaw dla rodzin z dziećmi i miejscem spotkań różnych inicjatyw, stowarzyszeń i grup. Jedynymi ograniczeniami są nasza pomysłowość i gust.
Sztuka Wyboru - Gdańsk SZTUKA WYBORU to nowy wielowymiarowy koncept w Gdańsku. Połączenie przestronnej kawiarni z księgarnią i galerią sztuki oraz polskim wzornictwem i rekodziełem. Sztuka Wyboru mieści się na 2 piętrach zabytkowego budynku z końca XIX wieku, dawnej siedziby pruskich koszar. Dziś miejsce to wypełnione jest najlepszym polskim designem, świetną kawą, pysznymi ciastami, młodą sztuką i dobrze wyselekcjonowanymi książkami i albumami. W Sztuce Wyboru organizowane są tematyczne targi, festiwale, wernisaże, spotkania z ludźmi...
Spotkanie autorskie w Białymstoku 14 września / Zmiana Klimatu,  godz. 19.00 -  Meridian Café –  latająca kawiarnia literacka z udziałem Kristiana Novaka  
Spotkanie autorskie w Krasnogrudzie 13 września godz. 17.30 -  Meridian Café –  latająca kawiarnia literacka z udziałem Kristiana Novaka.  
1

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI