Miejsca - Madryt

 

 

CaxiaForum Madrid - bezpłatne muzeum, centrum kultury oraz miejsce spotkań artystów i twórców z Hiszpanii i ze świata. To na głównej sali budynku młodzież sejneńska zaprazentowała spektakl "Kroniki sejneńskie".

 

 

 La Tabacalera - Stara wytwórnia tabaki została wykorzystana jako swego rodzaju alternatywny dom kultury, lub miejsce imprez. Jest to niepowtarzalne miejsce znajdujące się w Madrycie, w dzielnicy Lavapiés. Tutaj pokazana została prezentacja powarsztatowa "Wynalazek miłości".

 

 

Universidad Autónoma de Madrid - Aula de teatro - uniwersytecka sala teatralna w której działa kilka grup zajmujących się teatrem, miejsce spotkań, warsztatów, seansów filmowych. 

 

 

La Marabunta - Libreria & cafe - kawiarnia i księgarnia w jednym. Organizowane tu są wieczory autorskie, pokazy filmów oraz różnego rodzaju wydzarzenia związane z kulturą czytania oraz akcjami społecznie zaangażowanymi.


Szukaj na stronie

Archiwum

The Market / Targ

 

Kino

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa 2008

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI