Misteria Dzieciństwa - dzień IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Dzisiaj w czasie warsztatów plastycznych młodzież, pracując w kilku grupach, stworzyła scenografię i oprawę plastyczną dla trzech animacji: o kołysankach, strachach i zabawkach dzieciństwa.


Na warsztacie animacji powstał pierwszy krótki film o smakach dzieciństwa oraz zaczęła się praca nad animacją o zabawkach dziecięcych. Młodzież kontynuowała również pracę nad liternictwem do Księgi Dzieciństwa. Po południu część młodzieży brała również udział w warsztacie dźwięku, w ramach którego nagrywała ścieżkę dzwiękową do animacji. Po kolacji odbył się warsztat pieśni, który poprowadziła współpracująca z Ośrodkiem Pogranicze śpiewaczka i etnomuzykolożka Julita Charytoniuk. Młodzież uczyła się wspólnie polskich i ukraińskich kołysanek, które będą też w części stanowiły warstwę muzyczną przygotowywanych animacji.

Misteria Dzieciństwa - dzień IV


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI