Misteria Dzieciństwa. Dzień VIII

 Dzień przygotowań do uroczystej prezentacji z pierwszym pokazem filmu animowanego oraz kart Księgi Dzieciństwa.


 Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem przygotowań do niedzielnej prezentacji dla rodziców i przyjaciół w Białej Synagodze w Sejnach. Powstały ostatnie elementy i wykończenia filmu, pt. “Misteria dzieciństwa”, na który składają się króciutkie animacje stworzone podczas warsztatów. Na warsztacie plastycznym młodzież kończyła pracę nad artystycznymi podarunkami dla gości prezentacji. Powstały też ostatnie karty Księgi Dzieciństwa. Po objedzie powstał scenariusz prezentacji. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja na zakończenie warsztatowej części spotkania. Był wspólny, duży, pięknie udekorowany  stół w dworze w Krasnogrudzie, przy którym zabrzmiały polskie i ukraińskie pieśni.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI