Muzycy


Wlad Marhulets Wlad Marhulets jest polskim kompozytorem pochodzenia żydowskiego. Urodził się w Mińsku na Białorusi w 1986 roku. Poważnie zaczyna interesować się muzyką w wieku 16 lat. Wlad rozpoczął studia w gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale kompozycji w klasie profesora Krzysztofa Olczaka.
Iwona Sobotka Iwona Sobotka jest polską sopranistką. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, kształciła się również pod kierunkiem wybitnego artysty i pedagoga Toma Krause'a w Escuela Superior de Música Reina Sofía w Madrycie (2003 - 2006). Zwyciężczyni Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie Królowej Elżbiety w 2004 w Belgii.
Robert Gierlach Jest absolwentem warszawskiej Akademii Muzycznej w klasie śpiewu Kazimierza Pustelaka. Artysta otrzymał I nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im.Viottiego w Vercelli we Włoszech i Nagrodę Publiczności na Konkursie im.Alfredo Krausa w Las Palmas. Już jako student rozpoczął współpracę z Warszawską Operą Kameralną, śpiewając w „Weselu Figara” i „Don Giovannim” Mozarta. W tym czasie występował również w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie jako Don Basilio w...
David Krakauer Cieszący się międzynarodowym uznaniem klarnecista David Krakauer na nowo definiuje pojęcie muzyka koncertującego. 
1

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Dziecięcy Uniwersytet Pogranicza

 

 

Mikołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI