Objazd naukowy studentów UwB

26 listopada Pogracznie odwiedziła grupa studentów Uniwersytetu z Białegostoku


 

 

 

 

 

 

Objazd miał charakter filmowy - studenci wyjechali z Białegostoku i odwiedzali miejsca, które w różnym stopniu powiązane były z filmem (miejsca, w których kręcono filmy,  DKF, Pracownia Animacji Filmowej Pogranicza). 

Goście spotkali się z Bożeną Szroeder, która opowiedziała im o codziennej pracy Pogranicza, pracy Pracowni Animacji Filmowej i powstających w niej animacjach oraz przeprowadziła warsztaty wokół Filmowej Kolekcji Opowieści Pogranicza. Następnie udali się do Krasnogrudy, gdzie zwiedzili wystawę "Miłosz. Szukanie ojczyzny", poznali historię Dworu i jego mieszkańców oraz związki rodzinne Czesława Miłosza z Krasnogrudą i obejrzeli film biograficzny „Przyśnił mi się sen powrotu” - opowieść Noblisty o miejscu urodzenia.

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

 

The Market / Targ

 

Kino

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa 2008

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI