Kontakt

Administracja strony - na ten adres prosimy pisać w razie ewentualnych problemów związanych z funkcjonowaniem nowej strony, jak również zadawać pytania dotyczące odnajdywania treści z jej poprzedniej wersji, postaramy się udzielić wszelkiej możliwej pomocy:
administrator@pogranicze.sejny.pl

 

 

Ośrodek "Pogranicze - Sztuk, Kultur, Narodów"
Sektetariat ośrodka czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00
ul. Piłsudskiego 37, 16-500 Sejny
skr. poczt. 15, POLSKA
tel./fax +48 87 516 27 65

Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza
tel. +48 87 516 21 89

Kontakty mailowe:

Dyrektor - Krzysztof Czyżewski:
kris@pogranicze.sejny.pl
Sekretariat Ośrodka:
sekretariat@pogranicze.sejny.pl

Księgowość Ośrodka:
Główna księgowa - Agnieszka Zasowska: k.agnieszka@pogranicze.sejny.pl
Księgowa - Barbara Kruszyłowicz: k.barbara@pogranicze.sejny.pl

Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza
centrum@pogranicze.sejny.pl

Zbiory Centrum Dokumentacji Kultur Pogranicza
Biblioteka, Czytelnia
agata@pogranicze.sejny.pl

Teatr Sejneński i Kapela Klezmerska:
teatr@pogranicze.sejny.pl

 


Wydawnictwo Pogranicze
wydawnictwo@pogranicze.sejny.pl
tel./fax +48 87 565 03 69

Dział Handlowy Wydawnictwa:
urszula@pogranicze.sejny.pl
 tel./fax +48 87 516 37 95, kom. 726 780 427

 

Fundacja Pogranicze

ul. Piłsudskiego 37,
16-500 Sejny, POLSKA

Miedzynarodowe Centrum Dialogu

Krasnogruda 14; 16-500 Sejny
tel./fax +48 87 565 03 69