Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego - zostań współwydawcą płyty

Na portalu PolakPotrafi.pl ruszyła zbiórka, dzięki której możliwe będzie opracowanie graficzne, wytłoczenie i wydanie pierwszej płyty OKTS. Każdy może zostać współwydawcą!


Dzięki zbiórce możliwe będzie dokończenie prac nad pierwszą płytą Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego. Wydawnictwo składać się będzie z dwóch płyt zawierających: autorską muzykę OKTS i utwory nagrane wspólnie z muzycznymi mentorami Orkiestry.

Kochani! Zapraszamy Was do wydania wspólnymi siłami pierwszej długogrającej płyty Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego. Nasza Orkiestra gra już ponad 20 lat, i od 20 lat zachęcacie nas do wydania płyty. Czuliśmy, że to jeszcze nie ten moment, potrzebowaliśmy tych lat żeby dojrzeć do tego i nabierać pewności. Tak, chcemy, aby nasza płyta stała się świątecznym prezentem, aby można było ją kupić i cieszyć się nią już zawsze.

Płyta, a tak naprawdę dwupłytowy album, będzie zawierał autorską muzykę Orkiestry i utwory zarejestrowane wspólnie ze znakomitościami sceny nowej muzyki żydowskiej w Polsce i zagranicą. To będzie także podsumowanie naszej przyjaźni i współpracy muzycznej z Davidem Krakauerem, Frankiem Londonem, Michaelem Alpertem, Raphaelem Rogińskim i Mikołajem Trzaską.

Płyta już została zarejestrowana, materiał jest gotowy do tłoczenia.

Chcemy żeby płyta miała niepowtarzalny kształt i format, dlatego też przykładamy do tego wielką wagę. Całodzienny plener fotograficzny w kwitnących sadach to dzieło Pawła Grzesia, a graficznie płytę opracował Jerzy Osiennik, który z tej racji, że sam jest muzykiem, znakomicie czuje co nam w duszy gra!

Ta zbiórka to odpowiedź na Wasze sugestie, aby zebrać wszystkich tych którzy podążają wraz z nami w świecie naszej muzyki i aby wspólnie zostać wydawcami. Mamy nadzieje, że będzie to wyjątkowe i szczególne doświadczenie tworzenia czegoś razem i dla Was i dla nas!

Przejdź do strony zbiórki na PolakPotrafi.pl

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego

Mikołaj Trzaska o pierwszej płycie Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego

"Gazeta Wyborcza Białystok" o zbiórce

Czytaj na portalu Sejny.NET

Grali z najlepszymi, teraz planują wydać płytę. Wesprzyj Orkiestrę Klezmerską Teatru Sejneńskiego - Niebywałe Suwałki


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI