Pękala - Kordylasińska - Pękala 13 - 17 listopada

W ostatnich dniach nagraliśmy koncert z duetem Hob-Beats w ramach programu Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Festiwal Nowej Muzyki w Sejnach. Koncert zarejestrowany zdalnie już wkrótce będzie retransmitowany na stronach internetowych Pogranicza. Zupełnie nowe doświadczenie, po którym możemy powiedzieć z czystym sercem - zawsze lepiej jest się spotkać w realu. Dziękujemy szczególnie naszemu dyrygentowi, Radkowi Nowickiemu.

Szanowni państwo, z wielką radością prezentujemy Wam retransmisję koncertu zarejestrowanego 17 października w ramach programu Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Festiwal Nowej Muzyki w Sejnach. Magda Kordylasińska-Pękala i Miłosz Pękala (Władysław Noise), czyli duet Pękala-Kordylasińska-Pękala i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. W koncercie wziął udział także gość specjalny, japoński artysta Asuna Arashi, domo arigato!

Mecenasami programu Spółdzielni Jazzowej są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Instytut Muzyki i Tańca, dziękujemy!

Kacper Szroeder, Hubert Okulanis, Michał Jachimowicz, Mikołaj Pohl, Dominika Korzeniecka, Milena Moniuszko, Maja Misiukanis, Maja Głowińska, Dominik Sekura, Jan Głembocki, Paweł Jaczewski, Michał Popiel, Radek Nowicki.

Realizacja: Miłosz Pękala, Piotr Fiedorowicz.

Montaż: Miłosz Pękala

 


 

 

 

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Od 1 września

Dwór Miłosza w Krasnogrudzie

czynny od poniedziałku do piątku 10.00 - 16.00

 

 

 

 Instytucja współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

 

  Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego

 

IV Kongres Archiwistyki Społecznej

"Krasnogrudzkie Archiwum Pogranicza. Opowieść Małgorzaty Sporek-Czyżewskiej" 

 

  

 

SEJNEŃSKA KSIĘGA BAŚNI- OPOWIADA POMYSŁODAWCZYNI BOŻENA SZROEDER

 

,,Atlas Sejneńskiego Nieba" 

wystawa Małgorzaty Dmitruk, Biała Synagoga

 

  

,,Żegaryszki II i Inne" 

wystawa Krzysztofa Czyżewskiego, Krasnogruda, aleja Gabrielii

 

 

  

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele, kochani Rodzice, Sąsiedzi, Goście Sejn i Krasnogrudy, 

Bardzo zachęcamy do wsparcia Fundacji Pogranicze 1%-em Waszego podatku. Pomoc taka dla nas w dzisiejszych czasach jest jedną z możliwych dróg utrzymania naszego miejsca.  

Jak można przekazać 1% swojego podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego jaką jest Fundacja Pogranicze? W zeznaniu podatkowym należy wpisać KRS Fundacji Pogranicze: 0000178248.

 

 

 

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r. wyniosła 88.736,29 zł.

W 2020 roku Fundacja uzyskała również kwotę 9.545,20 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.667,98 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI