Pieśni Pogranicza solą posypane, plasteliną wylepione

9 lutego 2012 w serwisie Gazety Wyborczej ukazał się artykuł Moniki Żmijewskiej na temat nowej Filmowej Kolekcji Bajek "Pieśni Pogranicza". Zapraszamy do czytania!


Zaśpiewaj pieśń staroobrzędowców, posyp solą, przesuń myszką po ekranie... Z takich i wielu innych czynności może wziąć się film. Potrafią to zrobić w Pograniczu, z udziałem nawet pięciolatków. W sobotę (11.02), w Ośrodku Pogranicze w Sejnach (godz. 17) odbędzie się promocja niezwykłego wydawnictwa - Filmowej Kolekcji Bajek. Jakiś czas temu młodzi podpieczni Ośrodka pytali dziadków i sąsiadów, zbierali legendy, lepili z plasteliny, rysowali... A potem pod okiem ekspertów zrealizowali osiem baśniowych animacji na temat opowieści pogranicza właśnie.

Cały artykuł do przeczytania w serwisie Gazety Wyborczej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI