Piosenka o Porcelanie - spotkanie z Igorem Nazarukiem

7 lipca (niedziela) Kawiarnia „Piosenka o Porcelanie”: „WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM”- z reporterem Igorem Nazarukiem rozmawia Krzysztof Czyżewski, Krasnogruda, g. 18, wstęp wolny


Igor Nazaruk - dziennikarz, reporter, muzykant. Urodzony w Sejnach, wychowany w Domu Kultury, dojrzewał w Ośrodku Pogranicze, gdzie grał na cymbałach w Kapeli Klezmerskiej i na deskach Teatru Sejneńskiego. Dziennikarstwa uczył się na Białorusi, podczas podróży śladami ostatnich Polaków w okolicy Lidy. Publikował na łamach "Metra", Gazeta.pl, "Gazety Wyborczej", "Wysokich Obcasów", "Magazynu Smak", "Kuchni" i "Przekroju", a także TokFM, Cannabis News i Wyborcza.pl. W centrum jego zainteresowań zawsze był człowiek i jego zmaganie z wolnością. Walczył m.in. o legalizację medycznej marihuany, zatrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i Karpackiej, o wolne sądy i Sejm. Obecnie zajmuje się video-reportażem i dokumentem. Finalista konkursu "5 wielkich opowieści na 100-lecie Niepodległości" ogłoszonego przez wydawców "Gazety Wyborczej", w ramach którego zrealizował swój pierwszy autorski projekt: dokument "Granica". 

 

 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Mikołaj Trzaska i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. 8 sierpnia 2020

Wspomnienie Misterium Mostu 2020

TONY JUDT LECTURE, wykład Krzysztofa Meissnera - Fizyka i transcendencja

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa - Kuba Więcek Trio - 24 lipca 2020

III Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

II Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

I Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI