Podsumowanie projektu "Żyjemy Razem"

28 grudnia w Centrum Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej w Szczytach-Dzięciołowie odbyło się uroczyste podsumowanie 2-letniego projektu koordynowanego przez  Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego „ŻYJEMY RAZEM” w którym brał także udział Ośrodek "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach.


Jednym z owoców dwuletnich działań jest publikacja książkowa ze wstępem Krzysztofa Czyżewskiego, rozmową Weroniki Czyżewskiej z Bożeną Szroeder na temat metod pracy z dziećmi i młodzieżą oraz opis projektu "Terytoria Inności", który był realizowany w Sejnach.

Do książki dołączona jest również płyta z filmem przygotowanym przez TV Białystok, będącym relacją  z realizowanego projektu. Film można obejrzeć w TV Wrota Podlasia.

Wydawcom zależy, aby książka trafiła do  nauczycieli i instruktorów zajmujących sie edukacją międzykulturową.

Po możliwość zapoznania się z książką w wersji elektronicznej zapraszay tutaj.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI