Pogranicze jedzie do Izraela

28.11-4.12.2019 - dedykowana Zachodniej Galilei prezentacja w ramach programu "Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most”.


Od 28 listopada do 4 grudnia prezentować będziemy w ramach programu "Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most” wachlarz praktyk edukacyjno-artystycznych dedykowany Zachodniej Galilei. Podczas trwającej blisko tydzień wizyty przedstawicieli Zespołu Pogranicza w Galilei odbędzie się seria otwartych warsztatów i spotkań z młodzieżą, nauczycielami, animatorami kultury i środowiskiem uniwersyteckim działającymi w tym regionie, które obejmować będą m.in. pokazy filmów, debaty i koncerty. Celem „Opowieści o Współistnieniu” jest podzielenie się doświadczeniem w pracy artystycznej i edukacyjnej w wielokulturowej społeczności lokalnej i zainspirowanie lokalnego środowiska do podjęcia podobnych działań, a także nawiązanie długofalowej współpracy z instytucjami w tym regionie.

Więcej szczegółów dotyczących „Opowieści o Współistnieniu” znajduje się na stronie:

"Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most” - Pogranicze w Zachodniej Galilei

Partnerem projektu będzie Instytut Polski w Tel Awiwie, który wesprze projekt poprzez działania promocyjne.

Program dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu „Kultura Inspirująca”


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

Misterium Mostu 2019

 

O sierocie

 

Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego - Abenamar

 

Ludzie Pogranicza - Białoruś

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI