Promocja „Pieśni Pogranicza”

Artykuł o Filmowej Kolekcji Bajek "Pieśni Pogranicza", który ukazał się na łamach serwisu internetowego malekino.pl


W sobotę 11 lutego w Ośrodku Pogranicze w Sejnach o godzinie 17.00 odbędzie się promocja niezwykłego wydawnictwa – Filmowej Kolekcji Bajek – „Pieśni Pogranicza”.

„Pieśni Pogranicza” to osiem baśniowych animacji na temat opowieści pogranicza zrealizowanych przez podopiecznych Ośrodka. Na podstawie zebranych legend, bajek i baśni młodzież pod kierownictwem artystów i twórców filmu zrealizowała ekranizacje animowane. To nie pierwsza audiowizualna publikacja z tej serii. Rok temu osiem bajek z serii „Opowieści Pogranicza” zostało wydane na DVD.

Czytaj więcej


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line. Inicjujemy nowy program Pogranicza. W jego ramach będziemy przygotowywać i prezentować w przestrzeni wirtualnej nasze artystyczne i edukacyjne działania w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata. Zapraszamy!

 

Wieczór autorski z Magdaleną Heydel

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI