"Kroniki Sejneńskie" w Ameryce

Dzieci i młodzież z Teatru Sejneńskiego, działającego przy Ośrodku "Pogranicze", wybierają się w niedzielę, 6 kwietnia do Nowego Jorku. Wystąpią na deskach słynnego awangardowego teatru - La MaMa, który nie pamięta tak młodych wykonawców. Artyści mają od 12 do 18 lat.


"Kroniki Sejneńskie" - spektakl, który będą prezentować, to spisane przez nich opowieści o ludziach wielu narodowości, żyjących niegdyś obok siebie. Spektakl zapowiadany jest jako największe wydarzeniem Festiwalu "Wielogłosowa Pieśń Pogranicza".

Do Nowym Jorku Ośrodek "Pogranicze – sztuk , kultur, narodów" w Sejnach na dwa tygodnie przeniesie również swoją kawiarnię literacką – “Cafe Europa” i pokaże filmy o wielokulturowym pograniczu.

O wielkiej przygodzie, która nawet im się nie śniła i o tym, jak powstawał spektakl opowiadają młodzi aktorzy - Ola Tomal i Michał Pawłowski oraz reżyser spektaklu – Bożena Szroeder.

Posłuchaj, jak twórcy opowiadają o spektaklu.


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI