"Misteria Dzieciństwa" na festiwalu w Indiach

Kolekcja Filmowa Misteria Dzieciństwa będzie prezentowana w ramach 4. edycji festiwalu Smile International Film Festival for Children and Youth (SIFFCY) w Nowym Delhi w Indiach.

 

 

 

 

 

 

 


SIFFCY to coroczny festiwal filmowy, organizowany przez Smile Foundation w Indiach. Jest to specjalna platforma filmowa stworzona w celu zaprezentowania szerszemu gronu odbiorców oraz docenienia filmów animowanych, które stworzone zostały z myślą o dzieciach. Służy też wspieraniu wschodzących twórców filmowych, którzy mają pomysły na filmy niosące przesłanie i prezentujące głębszą treść.

Podczas festiwalu, który odbędzie się w grudniu, prezentowane będą m.in. filmy krótkometrażowe, filmy animowane. Wydarzenie potrwa tydzień, w projekcjach w czasie każdej z wcześniejszych edycji brało udział kilkanaście tysięcy dzieci i setki profesjonalistów filmowych oraz wybitnych gości z całego świata.

Kolekcja Filmowa Misteria Dzieciństwa

Strona festiwalu


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI