"Moja rodzina, moja ulubiona książka" - warsztaty z pierwszoklasistami

W czwartek 29 listopada uczniowie klasy Ia ze Szkoły Podstawowej w Sejnach spotkali się z Wiesławem Szumińskim w Pracowni Książki w Domu Pogranicza


 

 

 

 

 

Pierwszaki wzięły udział w warsztatach towarzyszących wystawie „Księgi, książki, książeczki…” znajdującej się w Domu Pogranicza w Sejnach, która jest prezentacją pracy artysty Wiesława Szumińskiego z dziećmi i młodzieżą na przestrzeni ostatnich lat.

Po obejrzeniu prac wykonanych własnoręcznie przez dzieci i młodzież niewiele od nich starsze, uczniowie pod okiem Wiesława Szumińskiego przygotowali własne książeczki opowiadające o rodzinie i prezentujące ulubione książki, które zabrały ze sobą na pamiątkę spotkania. Na zakończenie warsztatów dzieci obejrzały film animowany "Misteria dzieciństwa".

Księgi, książki, książeczki... - o wystawie


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

The Market / Targ

 

Kino

 

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė

 

Sejneńska Spółdzielnia Jazzowa 2008

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI