"Muzyka to ich żywioł: David Krakauer i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego"

 Fotorelacja z koncertu David Krakauer i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego w Suwalskim Ośrodku Kultury. Niebywałe Suwałki.


David Krakauer to klarnecista – wirtuoz. Kto był na koncercie w Suwalskim Ośrodku Kultury w niedzielę, 28 maja ten wie, że to nie tylko nośne hasło, dzięki któremu Krakauer przyciąga publiczność. Krakauer po prostu wbija w fotel, a w zestawieniu z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego – fascynuje i oczarowuje.
czytaj cały artykuł 

Zobacz także:
http://soksuwalki.eu/muzyka-i-emocje-david-krakauer-i-orkiestra-klezmerska-teatru-sejnenskiego/

http://www.suwalki24.pl/article/35,david_krakauer_i_orkiestra_klezmerska_teatru_sejnenskiego_w_sok_zdjecia

http://www.suwalking.pl/PhotoGalleries,album,david-krakauer-z-orkiestra-klezmerska-teatru-sejnenskiego-koncert-w-suwalskim-osrodku-kultury-fot-tomasz-dziemian?id=4840

foto: Marcin Tylenda - Niebywałe Suwałki


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

Szedyk

 

Raphael Rogiński - BACH Bleach - Sejny - LIVE

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI