"Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most" - list od Przyjaciół z Galilei Zachodniej

Wspomnienia z pracy na filmem animowanym w ramach warsztatu „Dom Rodzinny – Dom Sąsiedzki”


Drodzy Bożeno, Dario, Wiesławie

Podczas trzech magicznych dni Waszej obecności w Zachodniej Galilei udało Wam się połączyć we wspólnej pracy uczniów wywodzących się z różnych kultur i środowisk. Stworzyliście układankę składającą się z dźwięków, kolorów, aromatów i ludzi, która odzwierciedliła różnorodność targu w Tarshiha. 

Wspólnie z uczniami z powodzeniem odtworzyliście historię tego pełnego kolorów miejsca, w którym spotykają się dorośli i młodzież z różnych kultur, religii, narodowości, społeczności.

W ciągu trzech intensywnych dni pracy zrodziła się cała opowieść, powstała z wyobraźni, doświadczeń oraz uczuć towarzyszących młodym odwiedzającym targ każdego weekendu. Podekscytowani uczniowie chwytali pędzle, farby, nożyczki, i uczyli się od was, jak stworzyć film animowany.

W imieniu młodzieży i nas wszystkich pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za wszystko, co zrobiliście podczas tej owocnej wizyty.

"Opowieści o Współistnieniu. Niewidzialny Most” - Pogranicze w Zachodniej Galilei 


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Archiwum

Człowiek Pogranicza 2019 - Irena Veisaitė

  

Misterium Mostu 2019

 

Fortepian

 

Misterium of the Dark Brother

 

Trakt Krasnogrudzki - Warsztaty - 9 - 23 września 2007

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r. wyniosła 66.006,31 zł.

W 2018 roku Fundacja uzyskała również kwotę 16.106,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 5.131,31 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI