"Ptaki i ludzie" - recenzja książki

Recenzja na blogu jedenakapit.blogspot.com


Narrator jest przewodnikiem, który zabiera bogatych ludzi na wyprawy po Gruzji, podczas których obserwują ptaki. Tym razem jego klientem jest Anglik, który pracował w wywiadzie. Podczas wypraw służących obserwacji ptaków opowiada jednak historię Kakucy – można by powiedzieć kowboja z Dzikiego Zachodu, gdyby nie to, że ze Wschodu – który miał stada owiec, pasterzy dla niego pracujący, brata-nie-brata pod swoją opieką, syna zwanego Królem, ogólne poważanie i ciekawe dzieje. Kakuca miał duże tereny nad brzegiem rzeki Iori, niedaleko granicy z Azerbejdżanem, a Anglik, który przyjechał obserwować ptaki, poznaje historię tej niezwykle barwnej postaci.

 

Czytaj całość na blogu jedenakapit.blogspot.com

"Ptaki i ludzie" w Oficynie Pogranicza


Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Imię i nazwisko:*

Adres e-mail:*

Treść:*

ładowanie...

Kod z obrazka:*

 

 pola oznaczone * są wymagane

Szukaj na stronie

Pogranicze on-line - prezentacja w przestrzeni wirtualnej naszych artystycznych i edukacyjnych działań w Sejnach i Krasnogrudzie, a także na innych pograniczach świata.

 

LATO W POGRANICZU 

ZAPRASZAMY

LIPIEC-SIERPIEŃ 2020

Pobierz

Lato Pograniczu 2020.PDF (495.7 kB)

Lato Pograniczu 2020.JPG (4377.0 kB)

 

 

 

Debata WOKÓŁ XENOPOLIS

 

Memorial Alice Oswald po polsku

 

O Dževadzie Karahasanie Miłosz Waligórski tłumacz

 

The Market / Targ

 

Oferta edukacyjna

Darowizny uzyskane przez Fundację Pogranicze

W związku z otrzymaniem darowizn, na podstawie art. 18 ust. 1f, pkt 2 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 74, poz. 397, ze zmianami), Fundacja Pogranicze podaje do publicznej informacji, że łączna kwota uzyskana z tego tytułu w okresie od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. wyniosła 58.155,28 zł.

W 2019 roku Fundacja uzyskała również kwotę 8.846,30 zł w formie wpłat z 1% podatku oraz 10.212,62 z tytułu zbiórki publicznej nr 2018/2901/OR.

Otrzymane darowizny Fundacja Pogranicze w całości przeznaczyła na realizację działań statutowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

INFORMACJA O POLITYCE PRYWATNOŚCI